Rüyada Kıskanılmak

Rüyada kıskanılmak, yanınızda güvendiğiniz ama hiçte sandığınız gibi olmayan insanlar var bunlara dikkat edin, bu tip insanlar nasıl anlaşılır? Yaptığınız işleri önce destekler gibi görünürler sonra tam kendinizi iyi hissettiğiniz bir anda içindeki kini dökerler bunlar kıskanç insanların hareketlerinden bir örnektir sadece. Elinize geçecek toplu bir paranın olacağına da işaret eder. 


Rüyada en yakınlarınız tarafından kıskanılmak, hiç ummadığınız insanların bile çıkar uğruna kötülük yapabileceğini ifade eder.

Rüyada başkaları tarafından kıskanılmak, aile ilişkilerinde geçmiş günlerden kalma bir durumun düzelmediğini ifade eder.

Rüyada çocuğunuz tarafından kıskanılmak, eğer evli ve çocuğunuz var ise ebeveyn ve çocuk arasına girecek olan niyeti bozuk insanları ifade eder.

Rüyada eşiniz tarafından kıskanılmak, bir seveniniz olduğuna bu eşiniz veya arkadaşınızda olabilir ama bir o kadar da kıskançlığın yanında kendine güven duygusunun olmadığını ifade eder. 


Rüyada kadınlar tarafından kıskanılmak, eğer siz kadınsanız bu rüyayı gören, sizi çekemeyenlerin olduğuna ve baskı ile sizi sindirmeye çalışacaklarına yorumlanır. 

Sonraki Konu - Rüyada Fedakarlık
Previous
Next Post »