Rüyada Dikkatli Şekilde Bakılması

Rüyada dikkatli şekilde size bakılması, yakın zamanda alınacak bir habere işaret eder. Ayrıca, meraklı kişileri de belirtir.

Rüyada bir erkeğin size dikkatli bir şekilde baktığını görmek, siz bayansanız eşiniz, erkek arkadaşınız ya da hiçbiri yok ise ev halkından bir erkekle tartışma yaşayacağınıza işaret eder. Eğer siz bir erkekseniz bu rüya sizden para isteneceğini gösterir.


Rüyada bir kadının size gözünü dikip dikkatli bir şekilde bakması, siz erkekseniz sizin malınızda paranızda gözü olan birilerin olduğunu gösterir. Eğer siz bir bayansanız bu rüya sizi çekemeyen bir kadının varlığına işaret eder ve sizin hakkınızda arkanızdan dedikodu yaptığını gösterir, sizi o kadar kıskanır ki elinden gelse bir kaşık suda sizi boğabilir bu kadın haris paraya şöhrete düşkün sarışın bir kadın olarak yorumlanır.


Rüyada yabancı bir kişinin size dikkatli şekilde baktığını görmek, yakın zamanda alacağınız bir habere ve bunun doğrultusunda elinize iyi bir şekilde geçecek paraya iş fırsatlarına yorumlanır.

Sonraki Konu - Rüyada Terörist
Previous
Next Post »