Rüyada Yumurta Görmek

Rüyada yumurta görmek, hayatınızda yakın zamanda çok güzel ve mutluluk verici sürprizlerin olacağına işaret eder. Zengin olmayı belirtir. Yakın dostlarınız ile hoşça vakit geçirmeye, eşinizden veya sevgilinizden hediye alarak sevinmeyi temsil eder.

Rüyada sarı renk yumurta görmek, müjdeli haberler alınacağını belirtir. Bundan başka, gizliliklerin açığa çıkacağına işaret eder.


Rüyada yumurta toplamak, aile içinde yaşanacak bir gerginliğine yorumlanır. Rüyada çift sarılı yumurta görmek, bereketli bol kazançlı bir işte çalışmayı temsil eder. 

Rüyada yumurta kırmak, hatalı işler yapmamak için dikkatli olunması gerektiğine işaret eder. 

Rüyada kırık yumurta görmek, beklenilen paranın artık size ulaşacağını simgeler.

Rüyada yumurta yemek,  fazla çocuklarla ve mutlu bir evliliğe yorumlanır. Haşlanmış yumurta ise, maddi olarak sıkıntıların son bulacağını simgeler. Çalıştığınız işte usta olmayı belirtir. Rüyada rafadan yumurta yemek, sözünde durmayan erkeği temsil eder. 

Rüyada çiğ yumurta görmek, acemi olduğunuz konularda bilmiş olarak davranmamanız gerektiğini ifade eder. Az haşlanmış lop yumurta yediğini görmek, herkesin sözüne inanmamanız gerektiğini belirtir. 

Rüyada pişmiş yumurta görmek, çalışarak zorlukla da olsa para biriktirmeyi işaret eder. Rüyada çiğ yumurta yediğini görmek, kötü karakterdeki insanı belirtir. 

Rüyada yumurta sarısı görmek, şanslı günlerin olacağını simgeler. Rüyada yumurtanın beyazını görmek, önemli bir konuda herkesin sizden yana olacağını ifade eder. 

Rüyada bıldırcın yumurtası görmek, elinize ufak miktarda para geçeceğine işaret eder. 

Rüyada tavuk yumurtası görmek, sürekli gelir getirecek bir mal sahibi olacağını simgeler. 

Rüyada deve kuşu yumurtası görmek, aile mirasını belirtir. 

Rüyada kaz yumurtası görmek, saf iyi niyetli arkadaşlarınızın olacağını işaret eder.

Sonraki Konu - Rüyada Ekmek
Previous
Next Post »