Rüyada Yonca Görmek

Rüyada yonca görmek, çok bereketli para kazançlarına yorumlanır. Ayrıca, mal sahibi olmayı  gösterir. Şansın açık olmasına da işaret eder. 

Rüyada üç yapraklı yonca görmek, küçük mutlulukların şansların kapınızı çalacağını gösterir. Rüyada üç yapraklı yonca toplamak, erkek için saf ve  zarif bir bayanla tanışmayı  temsil eder.

Rüyada çok yapraklı yonca görmek, hali hazırdaki işinizin, durumunuzun hal ve gidişatın aynı şekilde devam edeceğini gösterir.


Rüyada iki  yapraklı yonca görmek, kendinizi hazır hissettiğinizde size şans kapılarının açılacağını gösterir.

Rüyada dört yapraklı yonca görmek, çok büyük şansa kısmete yorumlanır. Bu şekilde dört yapraklı yonca bulup kopardığını görmek, bahtınızın açık olacağını elinize aldığınız her işte şansınızın olacağını ifade eder.

Rüyada bahçeye yonca ekmek, uzun beklemeli olacak bir işte çok emek vereceğinize ama karşılığını da fazlası ile alacağınıza işaret eder. 
Mutlu olacağınız durumlarla karşı karşıya olacağınızı ifade eder. Hayatınızda biri yok ise kendinize yakın zamanlarda kısmetler bulacağınıza yorumlanır. 

Rüyada yonca tarlası görmek, umduğunuzdan daha fazla  elinize çok para geçeceğine işaret eder.

Rüyada yonca tarlasında ineklerin otlamasını görmek, size yakın zamanlarda çok güzel bir teklifin geleceğini ve bunu değerlendirmeniz gerektiğini gösterir.


Sonraki Konu - Rüyada Tuzluk
Previous
Next Post »