Rüyada Tuzluk Görmek

Rüyada tuzluk görmek, gelir elde etmeye mal mülk sahibi olmaya yorumlanır. Farklı yorumlamalarda ise, eskiden çalışmış olduğunuz ya da halen çalışmakta olduğunuz hali hazır da ki elinizdeki uğraştan terfi edeceğinizi gösterir. Plastik tuzluk görmek, parası çok olan yeni iş olanaklarını belirtir. 

Rüyada içi dolu tuzluk görmek, birikim ve kazanımların yüksek miktarlara çıkacağını simgeler. Kendinizi rahatlık ve mutlulukla huzura kavuşacağınızı gösterir.

Rüyada tuzluk satın almak, yatırımlar yapacağınıza yorumlanır. Kristal tuzluk aldığını görmek,  mal veya para getirecek yatırımlar yapacağını ifade eder.

Rüyada porselenden yapılmış tuzluk görmek, çok zengin olacağınıza yorumlanır. Beklenilen bir miras olayında umduğunuzdan daha katlı bir şekilde elinize para geçeceğini gösterir.

Rüyada camdan yapılmış tuzluk görmek, içi dışı  bir olan kişilerin çevrenizde olduğuna, ayrıca sizin de güvenilir bir insan olduğunuzu ve böylelikle insanların art niyetsiz yaklaşımlarda bulunarak size olan güvenlerinden dolayı her işinizde başarı sağlayacağınızı gösterir. Destek verenlerin insanların olacağını ifade eder.


Rüyada tuzluk kırıldığını görmek, kısa ve az kazanımların küçük miktarlarda paraların elinize geçeceğini gösterir.

Sonraki Konu - Rüyada Tuz
Previous
Next Post »