Rüyada Tuz Görmek

Rüyada tuz görmek, bulunulan yerden bir başka yere gidilmesine işaret eder. Bunun dışında, sıkıntısız zamanların olacağına yorumlanır. Bunun dışında, kendinizi hırpalamadan maddi imkanlar için uğraş verileceğini gösterir. Değişik yorumlamalarda ise,  hoş çekici güzel bir bayanı da ifade eder.

Rüyada tuz satmak, kötü niyetli insanların hakkınızda dedikodu yapmasını belirtir. Ayrı yeten, sizi kötülemeye çalışacaklarına yorumlanır. 


Rüyada iki düşman kişinin arasında tuz dökmek, konuşarak düşmanlığın son bulacağını gösterir.

Rüyada yemeğe tuz serpmek, sizden istenecek yardımı işaret eder. Yemeğe tuz tuz serptiğini görmek, yakınlarınızdan kendi başlarına çözemeyecekleri bir iş için yardım istemeyi belirtir.

Rüyada yemeğe tuz dökmek, bol kazançlı bir işe girmeyi temsil eder. Büyük iş anlaşması yapılacağına yorumlanır. Ayrıca, ilk başlarda kendinize  güveniniz olmasa da  işe başladıktan sonra kendinden emin şekilde çalışmayı gösterir.

Rüyada tuz almak, yapmak istediğiniz işlere bir türlü başlayamadığınızı gösterir. Tuz sattığını görmek, sonu iyi olmayacak olaylardan ve insan ilişkilerinden uzak durulması gerektiğini bildirir.

Rüyada tuz görmek, kendi kararınızı vererek bir şeyler yapmak istediğinizi işaret eder. Yerlere tuzların saçılmış olduğunu görmek, çevrenizde size baskı kurmaya çalışanları ifade eder. Tuz çuvalı görmek, yapmak istediğiniz işlere başlamamak için size baskı yapmaya kalkışılsa da buna izin vermeyeceğinizi işaret eder.  

Rüyada tuz yemek, bir birlikteliğiniz varsa ondan ayrılacağınıza yorumlanır. Evli iseniz şiddetli bir tartışmayı işaret eder. Üzüntülü bir zamanı gösterir.

Rüyada tuz satın almak, dertlerinizi hali hazırda halletmeden yeni kişilerle tanışıp onların sorunlarını çözmeye kalkarsanız kendinizi büyük çıkmazlar içinde bulacağınızı ifade eder. Ayrıca, kendi işiniz ile ilgilenmeniz gerektiğini belirtir. 

Rüyada Tuz Gölü görmek, yakın zamanda fazla miktarda maddiyata kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada deniz tuzu görmek, kimsenin aklına gelmeyecek veya bilinse de kendilerine güvenip yapmaya cesaret edemeyecekleri bir işe başlamaya yorumlanır. Maddi ve manevi hayatınızda olumlu gelişmelerin olacağını simgeler. 

Rüyada tuz ile büyü yapmak, bir kişiye olan öfkenizden kurtulacağınızı ifade eder. Tuz yakarak büyü yapmak, kötü amaçlı bir kadını belirtir.

Rüyada tuz görmek, İslami açıdan yorumu:

Rüyada tuz satın aldığını veya kendisine verildiğini görmek, para bulur. 


Ebu Sait El Vaiz' e göre rüyada beyaz tuz görmek beş şekilde yorumlanır: Gümüş para, terbiye, hayırlı iş, çok mal, dürüst yardımcıyı işaret eder.

Sonraki Konu - Rüyada Amele
Previous
Next Post »