Rüyada Soğan Görmek

Rüyada soğan görmek, saklı olan bilgileri öğrenmeyi temsil eder. Başkaları ile ilgili gizli olan şeyleri bilmeyi ifade eder. İnsanlara karşı elinizde tutacağınız kozları ifade eder. Aklın ve zekanın doğru şekilde kullanılmasına, bu arada çıkar için sinsice davranan kişilerden uzaklaşmaya yorumlanır. 

Rüyada soğan yemek, mal sahibi olmayı bildirir. Rekabetli bir işte rakiplerini geride bırakmaya, azimle çalışmaya ve para kazanmaya yorumlanır. 


Rüyada kırmızı soğan görmek, emek verilmesi gerekecek bir işi temsil eder. Kırmızı soğan yediğini görmek, belayı başınızdan uzaklaştırmayı simgeler.

Rüyada yeşil soğan görmek,  zorluklardan sonra refaha çıkmayı işaret eder. Dayanma gücünün sınanacağı zamanları belirtir. Yılmamayı ifade eder. 

Rüyada soğan kavurmak, size gelecek olan bir zararın nispeten daha hafif olacağına işaret eder. Şansın size yardım edeceğini belirtir. 


Rüyada uluyan köpeğe soğan atmak, size gelecek  beladan  uzak durmayı musibeti uzaklaştırmayı simgeler. Rüyada tarladan soğan toplamak, iflasın eşiğinden kurtulmayı belirtir. 

Rüyada soğan satmak, destek alarak işlerinizi düzeltmeye yorumlanır. 

Rüyada tatlı soğan yemek,  işlerinizin zamanla açılacağına işaret eder. Taze soğan yediğini görmek, sıkıntınızı gözünüzde büyüttüğünüz kadar önemli olmadığını  ifade eder. Beyaz soğan görmek, kötü günlerden sonra mutlu zamanların olacağını belirtir. 

Sonraki Konu - Rüyada Salatalık
Previous
Next Post »