Rüyada Saksı Görmek

Rüyada saksı görmek, berekete işaret eder. Çalışma ile elde edilecek çok parayı simgeler. Maddi ve manevi mutluluğu huzura yorumlanır. Evlilik yapmayı bir düzen kurmayı temsil eder. Bekarlar için evliliğe, evliler için hanede dertsiz günleri simgeler. 

Rüyada saksıda çiçek görmek, güzel isteklere  yorumlanır. Rüyada saksıda kurumuş çiçek sebze görmek, çalışmamaya ve işsizliğe işaret eder. Parasız kalmayı sıkıntı çekmeyi belirtir. 

Rüyada kırılmış saksı görmek, başkalarına muhtaç olmayı  yardım istemeyi simgeler. Bakmakla yükümlü olduğunuz kişilerin fazla para harcamaları yüzünden maddi sıkıntıya düşeceğini işaret eder. 

Rüyada saksı içinde içinde çiçek görmek, aile hayatında mutlu huzurlu günlerin yaşanacağını gösterir. Evliler için ise, çocuk sahibi olmayı belirtir. Bekarlar kişiler, ikna ederek sevdiği ile evlenmeyi temsil eder. 

Rüyada toprak saksı görmek, sağlam dayanıklı bir karakterde olan erkeği simgeler. Para hesabını iyi yapan tutumlu kişiyi gösterir.  Güvendiğiniz kişilere akıl danışarak yardım isteyeceğinizi belirtir. 

Rüyada boş saksı görmek, samimi olduğunuz kişiler ile aranızda çıkacak gerilimli konuşmaları simgeler. Eşinizle veya sevgilinizle kavga etmeyi belirtir. Yanlış anlaşılmaların sebep olacağı dargınlıkları ifade eder. 

Rüyada saksı satmak, çevresine her şeyi olduğundan farklı anlatan kadını simgeler. Yalanlarının çıkacağını işaret eder. Çevresine taviz vermeyen dediğinde ısrar eden insanı belirtir. 

Rüyada saksı içinde toprak olması, çok kazanarak birikim yapacağınızı ifade eder. Rahat ve zengin bir yaşantı sürüleceğini simgeler. Saksı içinde az toprak görmek, fazla harcamalar yapılarak maddi yönden sıkıntılı günlerin yaşanacağını işaret eder. Aile içinde kavgaları belirtir.

Sonraki Konu - Rüyada Kapı
Previous
Next Post »