Rüyada Patates Görmek

Rüyada patates görmek, önünüzdeki günlerde sıkıntıları aşarak refaha çıkılacağını işaret eder. Çekilen acının sona ereceğine, kendinden emin bir şekilde ilerlemeye, aile içinde bir ferdin sağlık sorunlarını düzeltmeye yorumlanır. 

Rüyada haşlanmış patates görmek, tutumlu insanı temsil eder. Mal varlığını belli etmeyen, zenginliği ile hava atmayan, kendini maddi olarak gizleyen zengin kişiyi ifade eder. 

Rüyada patates kızartması görmek, yakınlarınızda hasta biri var ise iyileşeceğini belirtir. Bolluk ve huzur içinde yaşamayı simgeler. 

Rüyada patates toplamak, sabırlı davranarak işleri halletmeyi belirtir. Bekleyişe ve emeğe dayalı bir işi ifade eder. 

Rüyada patates satmak, neşeli mutlu günleri belirtir. Yapacağınız güzel işlerle şöhretin artacağını simgeler. 

Rüyada patates soymak, hırsızlık yapan bir kişiyi bularak adalete teslim edeceğinize yorumlanır. Patatesin kabuğunu soyduğunu görmek, size zarar verecek kişileri meydana çıkartacağınızı simgeler. 


Rüyada patates yemek, sağlık sorunlarınızın olacağına bunun içinde kendinize dikkat etmeniz gerektiğine işaret eder. Haşlanmış patates yediğini görmek, kısa zamanda sağlığın düzeleceğine yorumlanır. 

Rüyada çürük patatesi görmek, zarar edebileceğiniz işlere girişilmemesi gerektiğini vurgular. Yanınızda çalıştırdığınız elemanları kontrol etmenizi belirtir. Filizlenmiş patates görmek,  içinizde yakınlarınızda bir hainin bulunduğunu işaret eder. 

Rüyada çuvalla patates almak, maddi olarak bolluğa kavuşmayı temsil eder. Taze patates görmek, kazanacağınız paraya el konulmaya çalışılacağını işaret eder.

Sonraki Konu - Rüyada Sarımsak
Previous
Next Post »