Rüyada Mum Görmek

Rüyada mum görmek, dileğinizin gerçekleşeceğine işaret eder. Becerikli ahlaklı bir eşi ve çocukları belirtir. Tasavvufla ilgilenen gönlü zengin kişiyi temsil eder. Güzel gelişmeleri aydınlanmayı simgeler. Ayrıca, sorumluluklarını yerine getiren olgun bir kişi olduğunu işaret eder. Ümit kesilen bir olayla birlikte güzel şeylerin yaşanılacağını simgeler. Zor bir işin çözüme kavuşarak ferahlığa çıkmayı işaret eder. 

Rüyada mum yakmak, kötü işlere bulaşma riskinizin olacağına yorumlanır. Yakın zamanda tanışılacak bir erkeğin niyetinin iyi olmadığını gösterir. Değişik yorumlamalarda ise, bekar bir erkeğin genç ve güzel bir kızla evlenmesini işaret eder. Evliler için yeni bir mal alımını zenginleşmeyi gösterir.

 Rüyada mum satmak, geçim durumunun iyi olmasına, işlerin olumlu bir şekilde ilerlemesini simgeler. 

Rüyada siyah mum görmek, hatalarını anlamaya yorumlanır. Hasta ise iyileşmeyi belirtir. Rüyada siyah mum görmek, kendine güvenen kişiyi simgeler. Siyah mum yaktığını görmek, yanlışlarından ders alınacağını belirtir. Rüyada siyah mum sattığını görmek, hataları düzelterek kendinden emin ve doğru bir şekilde yapmayı temsil eder.

Rüyada mumların yanarken erimesi, hasta olan bir kişinin iyileşmesinin zor olacağını işaret eder. Mum yaktığını görmek, aşk ilişkilerinde ihanetin söz konusu olacağını belirtir. 

Rüyada elinde yanan mum tutmak, kontrolün yetkinin sizde olacağı bir işte çalışmayı ifade eder. Rüyada elinde yanan mumu tutmak, bir topluluğa bu aile çevrenizde olabilir sözcülük etmeyi gösterir. Rüyada elinde yanan mum tutmak, kararları sizin vereceğinize işaret eder.

Sonraki Konu - Rüyada Balmumu
Previous
Next Post »