Rüyada Makas Görmek

Rüyada makas görmek, kız evlat sahibi olmaya yorumlanır. Mücadele vermeye, iş hayatında rakiplerine üstün gelmeyi belirtir. Olumsuzlukların kalkacağına, cesaretli olmayı ifade eder. Kalabalık aileyi gösterir. Evlilerin çocuk sahibi olmasını işaret eder. Şanssız olarak görülen olayların iyi bir şekilde neticeleneceğini temsil eder. 

Rüyada makas kaybetmek, alınacak veya yapılacak olan önemli şeylere dikkat etmemeye, durumların ertelenmesine ve geciken işleri ifade eder. 

Rüyada makas yutmak, kırıcı sözler duyarak insanlarla aranıza mesafe koymaya, ilişkilerde soğukluğa gerginliğe yorumlanır. 

Rüyada makas istemek, yapılacak işte tek başına yapamayıp, yardım istemeye yorumlanır. 

Rüyada makasla saç kesmek, bir ilişkiyi sonlandırmayı belirtir. Yeniden bir ilişkinin başlamasına, biten ikili ilişkilerin çok üzücü olmayacağını gösterir. 


Rüyada makas saplanması, dedikodu yapan kişiyi gösterir. temsil eder. İnsanların arasını açan kişiyi ifade eder. 

Rüyada makas kırmak, haksızlık yapan bir kadına haddini bildirmeyi simgeler.

Rüyada kör makas görmek, beceriksizliğe işaret eder. Kör makas ile kesememek, yanınızda beceriksiz insanların olduğun ifade eder. Çalışma hayatında yanlışlıklar yapılacağını gösterir.

Rüyada nakış makası görmek, el becerisine dayalı işlerde çalışmayı belirtir. Bahçe makası görmek, topraktan gelir elde edilmesine işaret eder. 

Rüyada terzi makası görmek, aile ve iş hayatında otorite sahibi olduğunuzu gösterir.

Sonraki Konu - Rüyada Tel
Previous
Next Post »