Rüyada Lahana Görmek

Rüyada lahana görmek, maddi anlamda birikim yapmaya, sağlık açısından sıhhate kavuşmaya işaret eder. Farklı tabirlerde ise, sırları olan kadını temsil eder. Sorunları olan bir kişinin dertlerinin bitmeyeceğini ve sizi sıkıntıya sokacağını belirtir. İşlerinizi sağlama almak için gereğinden fazla uğraşacağınıza yorumlanır. 

Rüyada beyaz lahana görmek, malları gizleyen erkeği gösterir. Parasını sizden saklayan aile büyüğünü işaret eder. 

Rüyada kırmızı lahana görmek, hakkınızda asılsız şikayet olacağına işaret eder. Gizli düşmanı sembol eder. Sizi çekemeyen kişileri bildirir. Yalancı bir insanın söylediği aslı olmayan konuşmaları onaylamaya işaret eder. Aşk hayatınızda tartışmaların olacağına ama tatlıya başlanacağını simgeler. 

Rüyada lahana sarması görmek, iş için önünüze alternatif olarak birçok seçeneğin çıkacağına yorumlanır. Kendinizi tek bir iş başvurusuna dikkatini vermemeniz gerektiğini vurgular. Çok sayıda para kazanılacak işlerin olacağını temsil eder. 

Rüyada yeşil lahana yemek, ilerlemeniz için hayatınızdaki küçük işlerle uğraşılmaması gerektiğini vurgular. Duygusal beraberlik yaşadığınız kişi ile aranızda çıkacak sorunları simgeler. 

Rüyada lahana yemek, bir kadın için  vereceğiniz kararınızı yeni baştan düşünmeniz konusunu vurgulayan bir rüyadır. Evlilik için eş seçerken dikkatli olunmasını belirtir.

Sonraki Konu - Rüyada Bamya
Previous
Next Post »