Rüyada Köpek Görmek

Rüyada köpek görmek, güvenilir kişiye, sadık dosta, yaşamınızda her zaman yanınızda bulunan kişilere yorumlanır. Size destek veren, birlikte bir güç oluşturan topluluğa işaret eder. Farklı yorumlamalarda ise, haris ve sinsi bir düşmanı belirtir. Yapılacak işleri tekrar gözden geçirmek gerektiğini vurgular. Sıkıntı veren cahil kişiyi belirtir. Ayrıca, başkalarının sahip olduğu parada gözü olan insana yorumlanır. 

Rüyada köpek saldırması, gerçek hayatta bu hayvandan korkmuyorsanız, size kötülüğü dokunamayacak aciz kişilerin yapacakları sözlü sataşmaları ifade eder. Bundan başka, başarılı olunacak işleri belirtir. 

Rüyada köpek ısırması, ağzıyla bir uzvunuzu kavramışsa ama canınız acımamış ise başınıza gelebilecek kötü bir olaydan korumaya çalışan kişiyi işaret eder. 

Rüyada köpekten korkmak, hain  bir düşmanın varlığına ifade eder. Kendini olduğundan farklı gösteren ama aslında çaresiz kimsedir. Güçlü insanların yanında gezen onlardan yararlanmaya çalışan asalak karakterdeki, çıkarcı insanı ifade eder. 

Rüyada yavru köpek görmek, çaresiz ve korunmaya muhtaç durumda olan kişiye işaret eder. Yanınıza alarak himaye edeceğinize, sahip çıkarak ona güç vereceğinize yorumlanır. 

Rüyada sizi kovalayan köpek görmek, eğer bu rüyada korku hissedilmişse, kötülüklerle baş edememeyi belirtir. Üzerinize gelen düşmanlarınıza karşı güçsüz durumda olmaya yorumlanır. Ürküp kaçmamak ise, cesur olmaya ve önemli konularda tek başınıza karar verme yeteneğinin olduğunu vurgular.


Rüyada uyuz köpek görmek, sağlık yönünden rahatsızlığa ama kısa sürede iyileşmeye yorumlanır. Çalışılan bir işte veya uğraş verilen durumları geçici süre yapamamaya işaret eder. Bundan başka, istekleri ile herkesi yıldıran, elinden hiç bir şey gelmeyen yeteneksiz insanı ifade eder. 

Rüyada köpek eti yemek, yanlış yapılacak işlere, başkalarının haklarını yemeye, hainliğe, yanındaki kişilerin namusuna, malına göz dikmiş karakteri bozuk insanı gösterir. Ayrıca, para sıkıntısı çekmeye yorumlanır. 


Rüyada köpek uluması duymak, yakın zamanda kötü bir olayın olacağına işaret eder. Bir kayıp, yakınlarınızdan ayrılma, işlerin bozulması gibi durumları belirtir. Ayrıca 
size sataşan kişinin sözlerine ve kötü uğursuz bir haber almaya yorumlanır. 

Rüyada çoban köpeği görmek, bir mülkten elde edilecek geliri belirtir. Mal edinimlerinin güvence altına alınmasına, işlerin sağlam bir şekilde yapılmasını gösterir. Sadık, güvenilir yardımcıyı temsil eder.


Sonraki Konu - Rüyada Mezura

Previous
Next Post »