Rüyada Kedi Isırması

Rüyada kedi ısırması, farkında olmadan yapacağınız yanlış bir söz veya hareketten son anda vaz geçmeye işaret eder. İlk başta bilinçsizce yapılacak bir işin tehlikelerini fark edip akıllı hareket etmeye yorumlanır. Bu rüya ile anlatılmak istenen durum budur. Farklı yorumlamalarda ise, sıkıntılı bir haber almayı işaret eder. Sorunların bir müddet daha devam edeceğine, bu arada şansın açık olup talih oyunları gibi yerlerden küçük miktarlarda kazançlar elde edileceğini gösterir. Zorlu ve özverili bir çalışma dönemin ardından rahata ermeye işaret eder. Hayvan vahşi ise, kısa hafif geçirilecek hastalığı ifade eder. 

Rüyada erkek kedinin ısırması, kendini yetenekli iş bilir olarak gösteren bir kişinin tuzağına düşmeye yorumlanır. Zayıf iş gücüne sahip erkeğe, sorumlu olduğu kişilere bakamayan aile reisini de belirtir. 

Rüyada dişi kedinin ısırması, çok konuşan kadına, isteklerini elde etmek için kötü davranışlarda bulunmaktan çekinmeyecek insanı simgeler. Dedikodu yapan, sözle karşısındaki inciterek üstün gelmeye çalışan aciz karakterdeki bayana işaret eder. 

Sonraki Konu - Rüyada Kedi Kovalamak

Previous
Next Post »