Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek, çıkarlarına göre hareket eden zeki insanı işaret eder. Özgürlüğüne düşkün kişiye, yardımcı insanlara, kandırılamayacak karakterdeki akıllı kimseye yorumlanır. Zayıf gibi görünen ama gerçekte güçlü olup zorlukların karşısında yılmamayı belirtir. Farklı yorumlamalarda ise, çıkarını düşünen bencil kişiyi belirtir. Kurnaz, istediğini elde etmeyi başaran, olmasını istediği durumlar için insanları kolaylıkla ikna edebilen, iyi konuşmalar yaparak herkesi etkileyebilen kişiyi temsil eder.  


Rüyada dişi kedi görmek, evde çalışan hizmetçiye, kadına, bazen de dişiliğini ön planda tutan bayanı belirtir. Ev içinde düzeni sağlayan eşe, evliler için çocuk sahibi olmaya veya bekar erkek için birlikte yaşayacağı kadını gösterir. 

Rüyada erkek kedi görmek, ev halkından olan, haneye bakan kişiyi belirtir. Hamile bir bayan bu rüyayı görmüşse, erkek çocuk sahibi olacağına işaret eder. Plan yaparak titizlikle uygulayıp, muradına ermeye, çevresinde güç sahibi olmaya yorumlanır. 

Rüyada kedinin sizi tırmaladığını görmek, kötü karakterdeki kişiyi simgeler. Gücünün sonuna kadar çabalayan, gerekirse kavga ederek hırçınlaşan kimseye, bundan başka, şirretlikle isteklerini elde etmeye çalışmaya işaret eder. 

Rüyada beyaz kedi görmek, mutluluğu belirtir. Saflığı, masumiyeti simgeler. Güzel kazançlara, arkadaşlar arasında oluşan güvene, birbirine bağlığı gösterir. Ev veya işte günün olumlu bir şekilde ilerleyeceğine işaret eder. 

Rüyada sokak kedisi görmek, terbiyesiz, konuşmasını bilmeyen, toplum içinde saygısızca hareketleri olan kimseye, değişik yorumlamalarda ise, her türlü hileci davranışları bilen ve yalanla kandırılamayan gözü açık kişiye yorumlanır. Siz yürürken kovalaması ise, iş olmayan, çaresiz veya boş gezen biri yüzünden sıkıntı yaşamaya, sizden umduğu maddi yardımı alana kadar sürekli rahatsız eden insanı da simgeler. 

Rüyada evde kedi bakmak, yalnız kalmamak için hobiler ile uğraşmaya, can sıkıntısını giderecek meşguliyetler ile uğraşmaya ve bunun ruh halinize olumlu bir şekilde etki edeceğine, yardım sever ve canlılara karşı sevgi besleyen iyi huylu kişiyi belirtir. 

Sonraki Konu - Rüyada Gri Köpek

Previous
Next Post »