Rüyada Kavga Etmek

Rüyada kavga etmek, mutlu sevindirici haberler alacağınıza yorumlanır. Farklı yorumlarda ise, kuvvete işaret eder. Kavga ederken üzerinde zırh olduğunu görmek, kazanacağını gösterir.

Rüyada aile ile kavga etmek, bugüne kadar çok haksızlığa uğradığınıza işaret eder. Bundan sonra kimsenin size baskı yapamayacağına yorumlanır.

Rüyada kavga ederken birinin ağzını burnunu kırmak, kinle dolu olduğunuz kişilerden artık nefret etmeyeceğini ifade eder. Kavga edip ağız burun kırdığını görmek, size düşmanlık yapanlara acımayı belirtir.

Rüyada hakkını aramak için kavga etmek, yenileceğini sandığınız işlerde veya konuşmalarda aksine güçlü olarak hakkınızı alacağınıza işaret eder.

Rüyada kavga eden insanlar görmek, parasızlık ve geçim sıkıntısının olacağını belirtir. Toplumun devlet ile kavga ettiğini görmek, karışıklık çıkacağını bildirir.

Rüyada ağız kavgası etmek, kuvvete veya bir insanla düşmanlığa yahut ihtilafa düşmeye ve ayrılmaya veya diğer bir kimse ile kavga yapmaya işarettir.

Rüyada silahla kavga etmek, bekar bir kadının evlenmesini ifade eder. Rüyada zırh cinsinden olan silahla kavga yaptığını görmek, hilekar ve zengin bir kadınla evlenir.

Rüyada savaşta kılıçla kavga etmek, kötü kişileri etrafından uzaklaştırmayı simgeler. Kılıçla kavga ettiğini görmek, görüş ayrılıklarından dolayı insanlarla ters düşmeyi belirtir.

Rüyada elinde kılıçla kavga etmek, dikkat çekecek bir iş yapmaya yorumlanır.

Rüyada bir kimseyle ağız kavgası yapmak, üzüntü ve kedere işaret eder,

Rüyada biriyle kafa kafaya kavga etmek, yakın bir arkadaşla tartışmayı simgeler.

Rüyada silahla kavga etmek, bir kadınla evlenmek için ona güzel görünmeye çalıştığına yorumlanır.

Rüyada biri ile kavga ettiğini görmek, çevrenizde size destek olacak kişileri belirtir.

Rüyada taşla kavga etmek, hakkınızda yapılacak iftirayı bildirir.

Sonraki Konu - Rüyada Yumruk Atmak
Previous
Next Post »