Rüyada İğne Görmek

Rüyada iğne görmek, sivri dilliliğe acıya işaret eder. Düşünmeden yapılacak işlere, söylenecek sözlere, patavatsız kişilerin yapacağı terbiyesizliklere, hak edilmemiş şanssızlığa, hızlı davranılması gereken durumlarda kaçırılan iş fırsatlarını belirtir. Nakış işlemek, çok güzel projeye imza atacağınıza işaret eder.

Rüyada iğne ile dikiş dikmek, hatalarınızı düzelteceğinize ifade eder. Karışık durumların düzeltilmesine yorumlanır. Bekarlar için evlenmeye işaret eder. 


Rüyada kırık iğne görmek, bunalımlı ruh hallerinden kurtulmayı simgeler. Farklı anlamalarda ise, işlerin bozulmasına ve bir süre sonra toparlanmaya yorumlanır.

Rüyada toplu iğne görmek, hamile kadın için kız çocuğuna işaret eder. Çevreniz ve aileniz ile birlikte yolculuğa çıkmayı belirtir. 

Rüyada iğne satmak, herkesle iyi geçinilen uyumlu kadın ve erkeğe yorumlanır. 

Rüyada iğne yutmak, kendisine zararı dokunacak birine sırrını söylemeyi belirtir.

Rüyada çengelli iğne görmek, işlerinizi engellemeye çalışacak kişilere, toplu iğne perakende işleri bir araya getirmeye, bir yerine batması kınanmaya, ayıplanacak bir durumun meydana gelmesine, dağınıklıktan sonra toparlanma ve hayatın düzene girmesine işaret eder.

Sonraki Konu - Rüyada Tığ
Previous
Next Post »