Rüyada Havuç Görmek

Rüyada havuç görmek, gözünüzden kaçan her şeyi daha iyi anlayacağınıza yorumlanır. Menfaat için olumlu kararlar vereceğinizi simgeler. Şüphe edilen durumların açığa çıkmasına da yorumlanır. 

Rüyada çamurlu havuç görmek, zorlukla yaşamayı belirtir. Aile büyüklerinden desteğin gelmeyeceğini ifade eder. Yıkayıp temizlemek ise, yapılan hataları zorlukla düzeltmeyi belirtir. 

Rüyada havuç soymak,  kendinizi savunmasız hissedeceğiniz zamanlar olacağına işaret eder. Karakter olarak güçlü olduğunuzun farkında olmadığını simgeler. Yorulmadan kazanç sağlamayı, akıllıca yapılan yatırımları temsil eder. 

Rüyada havuç yemek, çevrenizde yalan söyleyen insanların olduğunu gösterir.Rüyada havuçlu kek yediğini görmek, bir tanıdığınızla aranızın açılacağını belirtir. 

Rüyada havuç tatlısı yemek, fakirlikten kurtulmayı işaret eder. Parasız zamanların geçeceğini simgeler. Güçlükle yapılacak olan işlerin aslında çabuk şekilde aşama göstereceğini ifade eder. 

Rüyada havuç toplamak, elinizden geldiğince çalışmayı gösterir. Şu an için istediğiniz iyi işleri bulma durumunun zor olacağını ifade eder.  

Rüyada elinde havuç görmek, iyi kalpli bir insanla tanışmayı simgeler. Kendi halinde kimseye zararı olmayan bir kişiden akıl almayı belirtir. 

Sonraki Konu - Rüyada Bezelye
Previous
Next Post »