Rüyada Hamile Görmek

Rüyada hamile görmek, müjdeli haberleri belirtir. Kendini hamile olarak görmek, iş başvurusu yapılacağına ve çalışma hayatına girileceğini gösterir. Ayrıca,  başkalarının derdine ortak olacağına ve yardım etmeye çalışacağına işaret eder.  

Rüyada bayanın kendini hamile görmesi, evlat sahibi olmaya işaret eder. Bir erkeğin kendini hamile görmesi, iş konusunda sıkıntıların olduğunu kısa zamanda düzeleceğini belirtir. 

Rüyada arkadaşını hamile görmek, sizden saklanan bazı sırların olacağını ifade eder. Ortaklaşa yapılacak işleri simgeler. Yakın zamanda bol kazançlara sahip olmayı bildirir. 


Rüyada kızını hamile görmek, sıkıntılı durumların sona ereceğine işaret eder. İleri zamanlarda rahat günlerin olacağını simgeler. Rüyada büyük kız evladı hamile olarak görmek, aile içinde gerilimli günlerin son bulacağını simgeler. 

Rüyada hamile kadın görmek, etrafınızda dedikoducu laf taşıyan kadının varlığına yorumlanır. Hamile kadının sizden bir şey istediğini görmek, kendini acındıran kişiyi belirtir. Size çıkar amaçlı yaklaştığına yorumlanır.

Sonraki Konu - Rüyada Bıçak
Previous
Next Post »