Rüyada Fener Görmek

Rüyada fener görmek, yakın zamanda isteklerinizin gerçekleşeceğini  işaret eder. Sıkıntılardan kurtulmayı belirtir. Ayrıca, karşınıza çıkacak fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmeyi gösterir. Hayata umutla bağlanmayı simgeler. Çalışma hayatında ve aile içinde sıkıntıların son bulacağını gösterir. Huzurlu ve sakin bir hayatın olacağını simgeler. Evlat sahibi iseniz çocuğunuzun çok yüksek mevkilere geleceğine işaret eder. Sürekli yanmakta olan fenerin ışığının parlak olması, ticaretle uğraşılıyorsa karlı kazanımların olacağını, memur olarak çalışılıyorsa makam yükselmesini belirtir.

Rüyada deniz feneri görmek, deniz aşırı ülkelere gideceğinize yorumlanır. Uzun bir zaman uzaklarda  çalışmayı  işaret eder. 


Rüyada fener yakmak, yanlış bilinen olayların gerçek durumlarını öğrenmeyi belirtir. Bundan sonra geçmişteki hataların tekrarlanmayacağını ifade eder. Fikir yönünden aydınlanmayı işaret eder. Fener alayı görmek, sorunlara çözüm bulmaların kolay olacağını simgeler. 

Rüyada fenerin sönmesi,  işinizde  iflas edilme riskinin olacağına  yorumlanır. Bundan başka insanlar ile ilişkilerde güvensizlikler yaşanacağını simgeler. 

Rüyada deniz feneri görmek, tanıdıklar ile neşeli toplantı yapmaya işaret eder. Kutlamaların olacağını belirtir. 

Sonraki Konu - Rüyada Mum
Previous
Next Post »