Rüyada Çocuk Görmek

Rüyada çocuk görmek, sevinçli zamanları işaret eder. Beklenilen fırsatların geleceğini, huzurlu mutlu zamanlar yaşanılacağını simgeler. Sıkıntılı kişilerle araya mesafe koyarak onların yaşatacağı mutsuzluklardan kurtulmayı belirtir. Geliri çok olacak bir işe başlamayı simgeler.

Rüyada çocuk sevmek, çevrenize iyilik yapacağınıza yorumlanır. Toplumda sözü geçen saygın bir yerin olmasını belirtir. 

Rüyada erkek çocuk görmek, para kaynaklarının sağlam bir şekilde azalmayacağını belirtir. Ayrıca, soyun sürdürülmesini simgeler. Aile büyüklerinden alınacak desteği belirtir.


Rüyada bir kız çocuğu görmek, sıkıntılardan kurtulmayı işaret eder. Bundan başka,  zor anında yardım edenlerinin olacağını bildirir.

Rüyada bir çocukla oynadığını görmesi, başkalarının derdine ortak olmayı ifade eder. Diğer anlamı ise, mal sahibi olacağını simgeler.

Rüyada kendini çocuk olarak görmek, ufak şekilde rahatsızlık geçirmeyi belirtir.

Rüyada çocuklarla parkta oynamak,
 kişinin ailesinden iyilik göreceğine işaret eder. Bundan başka, eğitim hayatı olan bir kişinin sevineceğini belirtir.

Rüyada terk edilmiş çocuk görmek, sahibi bulunamayan değerli bir eşyayı gösterir. Kimsesiz çocuğa baktığını görmek, hayır sever biri olduğunu tasvir eder. 


Rüyada kadının kucağında çocuk görmek, evlat sahibi olmayı belirtir. Farklı yorumlamalarda kucakta çocuk taşığını görmek, mal sahibi olmayı belirtir. 

Rüyada birden fazla çocuk görmek, karışık işlerin olacağını işaret eder. Ayrıca, anne tarafından mirasa kavuşmaya yorumlanır. 

Rüyada fakir bir kişinin çocuğu olmak, ileride zengin olmayı belirtir. Farklı tabirlerde ise, sıkıntılı zamanların son bulacağını ifade eder.

Rüyada arkası dönük çocuk görmek, üzüntü ve kedere yorumlanır. Değişik yorumlamalarda ise, iş hayatında ilerlemeyi gösterir. 


Rüyada küçük çocuk görmek, basit ve küçük üzüntülere işaret eder.

Rüyada yaramaz çocuk görmek, aksiliklerin olacağını ama bunları kısa zamanda düzeltmeyi ifade eder. 

Rüyada cami sokak gibi bir yere bırakılmış olan çocuğu görmek, düşmana veya olumsuz değişikliklerin son bulacağını işaret eder.  


Rüyada çocuk öldürdüğünü görmek, yanlış yapılacak işleri gösterir. 

Rüyada ağlayan çocuk görmek, hayal kırıklığı yaşanacağına işaret eder. Eğer, başkalarından yardım alınırsa işlerin düzeleceğini belirtir. 

Rüyada çocuk sevindirmek, zengin olmayı simgeler. 

Rüyada genç çocuk görmek, müjdeli haberler almayı işaret eder.


Sonraki Konu - Rüyada Baskül
Previous
Next Post »