Rüyada Bıçak Görmek

Rüyada bıçak görmek, yanlış olan bir işin doğrusunun yapılacağına işaret eder. Ayrıca, düşmanlık olarak da yorumlanır. Ekmek bıçağı görmek, maddi yönden güce işaret eder. Kasap bıçağı görmek, ayrılık olarak yorumlanır.

Rüyada başkasının elinde bıçak görmek, başarısızlığa yorumlanır. Çevrenizden yardım almanız gerektiğini ifade eder. 

Rüyada keskin bıçak görmek, çalışkan hizmetçiye, akıllı yardımcıya yorumlanır. Keskin olmayan kör bıçak görmek, sadakatsizliği belirtir. Kadının görmesi ise, onun sevdiği erkeğe yorumlanır. Erkeğin gördüğü bıçak, mal ve gücü işaret eder. 


Rüyada bıçak yutmak, evliler için erkek çocuk sahibi olmayı simgeler. Bıçakla birini kovalamak ise, haksızlığa karşı mücadele etmeyi belirtir. 


Rüyada bıçak çekmek, kısa zamanda iş ile ilgili haber almayı simgeler. 
Ayrıca, rızkı ve hayra yorumlanır. 

Rüyada bıçak kılıfı görmek, gizli yapılan işleri işaret eder. Bundan başka, aile içinde sizden gizlenen bir olayı öğreneceğinize yorumlanır. 


Rüyada bıçakla et kesmek, sıkıntıların üstesinden gelmeyi ifade eder. Ayrıca, maddi konulardaki engellerin kalkacağını simgeler. 

Rüyada bıçak bilemek, düşmanın hakkından gelmeye yorumlanır. Ayrıca, karışık bir işi çözmeyi belirtir. 

Rüyada bıçakla bir yerinin kesildiğini görmek, sizi çekemeyen kişilerin olduğunu ifade eder. Bıçaklandığını görmek, çevrenizde olacak entrikalara çare bulamayacağınızı simgeler.

Sonraki Konu - Rüyada Beyaz Elbise
Previous
Next Post »