Rüyada Biber Görmek

Rüyada biber görmek, kazanılarak elde edilecek paraya ve malı simgeler. Çok çalışmanın gerektirdiği işi ifade eder. Para bulmakta yaşanılacak zorluklara fakat buna rağmen geçimin rahat olmasını simgeler. Bir iş için yapılacak sözlü sınava da yorumlanır. Az miktarda olması beklenen gelecek paranın umulandan fazla olmasını simgeler. Ayrıca, tasarlanan bir işin başlanmasına ve başarılı olmayı temsil eder.

Rüyada dolmalık biber görmek, sıkıntıların birikmesine, derdini insanlara anlatamamaya, hakkını almak için girişilecek davranışları belirtir. 


Rüyada kırmızı biber görmek, dedikodu yapan kişilere aldırmamak gerektiğini vurgular. Sizi çekemeyen kişilerin varlığını işaret eder.

Rüyada yeşil biber görmek, müjdeli bir haber alacağınıza ifade eder. Geçim sıkıntısından kurtulmayı simgeler. 

Rüyada biber toplamak, yapılmaması gereken konuşmaları temsil eder. Bir işi yapmaktan vazgeçmeyi simgeler.

Rüyada tatlı biber görmek, mutlu hoş sohbet insanlarla birlikteliğe yorumlanır. Yemek ise, güzel konuşmaların geçeceğini ifade eder. 

Rüyada süs biberi görmek, iş arkadaşlarınızla davete katılmayı gösterir.

Rüyada acı biber yemek, tatsız olaylara maruz kalacağına işaret eder. Kişiye uymayan yanlış davranışları belirtir. 

Rüyada biber yetiştirmek, sıkıntıların  son bulacağına yorumlanır. Bahçede biber yetiştirdiğini görmek, verimli iş alanlarını ifade eder. 

Rüyada biber dolması yemek, sizi sözleriyle  incitecek kızıl saçlı bir kadına işaret eder. Biberli ekmek yediğini görmek, başkalarına sataşarak kendini üstün göstermeye çalışan kişileri belirtir.Sonraki Konu - Rüyada Kabak
Previous
Next Post »