Rüyada Beyaz Elbise Giymek

Rüyada beyaz elbise giymek, muradına ermeye işaret eder. Bekarlar için söz veya nişan olacağını simgeler. İyi olaylar yaşamaya, mutlu olmaya, temiz ve saf duyguların hasıl olduğu dostluklara yorumlanır. Dargınlıkların son bulmasına, elinize para geçeceğine işaret eder. 

Rüyada beyaz elbise diktirip giymek, sizden başka kimsenin bilmediği bir sırla kendinizi yolunuzu çizeceğinize işaret eder. Ayrı yeten, kendi  gücü ancak siz kullanabilirsiniz ve kimseye bir şey demeyeceğinizi simgeler. 


Rüyada beyaz elbise giymek için satın almak, mutluluk göz yaşları dökeceğinize işaret eder. Kalbinizin mutlulukla dolu olacağını belirtir. 

Rüyada beyaz elbisenin çamura bulandığını  görmek, size atılacak iftiraya işaret eder. Bundan başka, sizi kıskanan kişiler tarafından hakkınızda yapılacak dedikoduya ve asılsız haberlere yorumlanır.

Rüyada beyaz elbise giyen bir kişi,  beyaz rengin arınmışlığa ve saflığa işaret ederek bilinçaltında yer edinmesi sebebiyle iyi niyetli kişiyi belirtir. Dürüst, ilkeli, saf niyetli ve güzel amelleri işaret eder. Yakınlar ile geçirilecek neşeli vakitleri temsil eder. Elbise Rüyaları

Previous
Next Post »