Rüyada Balık Görmek

Rüyada balık görmek, paranızın olacağını işaret eder. Kısmete, işlerin iyi bir şekilde ilerlemesini ifade eder. Farklı yorumlamalarda kadın ile temsil edilir. Evliliği, hane içinde ve iş hayatında güzel gelişmeleri gösterir. Şanslı dönemi temsil eder. 

Rüyada balık satın almak, elinize geçecek parayı belirtir. Gelirin artmasını ifade eder. Ayrıca,  ticaret hayatının çok hareketli olacağını işaret eder. Sattığını görmek ise, maddi olanaklar sağlayabilmeyi belirtir.

Rüyada kırmızı renk balık satın aldığını görmek, bekarlar için evlenmeyi simgeler. Aşk hayatında yaşanılacak mutlulukları işaret eder. 

Rüyada balık temizlemek, ihtiyacınız olan para için çalışmayı belirtir. Rüyada temizlediğinin balığın karnından altın çıkarmak, beklenilenden fazla paranın elinize geçeceğini gösterir. 

Rüyada balık avlamak, para kazanmayı işaret eder. Denizden balık çıkardığını görmek, kazancı yüksek işlerde çalışmayı simgeler. 

Rüyada büyük balık görmek, gayri menkul alımını işaret eder. Olta ile yakalamak, gayret göstererek zengin olmayı ifade eder. 

Rüyada canlı balık görmek, maddi ve manevi konularda çok şanslı olmayı 
belirtir. 

Rüyada yunus balığı görmek, fakir için zengin olmaya yorumlanır. Bekarlar için evlenmeyi simgeler. 

Rüyada balık yemek, evliler için çocuk sahibi olmayı işaret eder. Kızarmış balık yediğini görmek, bekarlar için evleneceği kişi ile tanışmayı bildirir. 

Rüyada balık tuttuğunu görmek, para konularında kimseden yardım almadan kendinizin çözeceğini işaret eder.

Rüyada temiz suda balık görmek, zahmetsiz kazanca yorumlanır. Rüyada akvaryumda balık görmek, beklediğiniz paranın elinize geçmesinin zamanı olduğunu simgeler. 


Rüyada tuzlu suda balık avlamak, para işlerinde biraz sıkıntıların olacağını belirtir. Tatlı suda avlamak ise, alınacak olan paranın kolaylıkla elinize geçeceğini gösterir. Balık tutmak, toplu para almayı işaret eder.

Previous
Next Post »