Rüyada Bağırmak

Rüyada bağırmak, sıkıntılı konuları  insanlara veya sizinle temasta olan kişilere söylemeniz gerektiğini belirtir. Bunun dışında ise, dertlerinizi içinize atmamanız gerektiğini vurgular. Ayrıca, önemli bir konunun da aydınlığa çıkacağını vurgular. 

Rüyada ağlayarak bağırmak, sizi sinirlendirmeye çalışacaklarına işaret eder. İşlerin son raddeye gelmemesi için sınırlarınızı karşınızdaki insanlara belirtmeniz gerektiğini bildirir. 


Rüyada hayali bir kişiye bağırmak, eziklik yaşayacağınız bir olayın yakın zamanınızda olacağına  işaret eder. Arkadaşınıza bağırmak, kafanıza takılmaması  gereken ufak sıkıntılara  yorumlanır. Kafanızda kurarsanız o zaman sizde yaralar tahribatlar hasıl olur.

Rüyada acı ile bağırmak, sizinle uğraşanlar olacağına ifade eder. Bunun dışında, sinirlerinize hakim olmanız gerektiğini vurgular. 


Rüyada kızgınlıkla bağırmak, nasihatlere kulak vermeseniz başınıza umulmadık işlerin açılacağını gösterir.

Rüyada ölmüş olan babanızın size bağırdığını görmek, yakın zamanda çok güzel haberler alacağınıza işaret eder.

Rüyada çocuğunuza bağırdığınızı görmek, ısrarla isteklerini yaptırmaya çalışan kişiyi temsil eder.

Rüyada ölmüş annenizin dirilerek size bağırdığını görmek, dualarınızı bekleyen ölmüş yakınlarınızın olduğunu ve sevap kazanmak için ilk onlara dualar yollamanız gerektiğine önemle belirtilir.


Rüyada hayatta olan annenizin size bağırdığını görmek, uygun olmayan davranışlarda bulunacağınıza ve bu hareketlerinizden dolayı başınıza işler açılacağını gösterir.

Sonraki Konu - Rüyada Alışveriş Yapmak
Previous
Next Post »