Rüyada Baba Görmek

Rüyada baba görmek, gücü temsil eder. Dert olan bir konuyu destek alarak çözmeyi simgeler. Yapmak isteyip gerçekleştiremediğiniz bir konuya başlayacağınızı temsil eder. Olması çok istenilen olayın sizin sayenizde ancak hayata geçirileceğini ifade eder. 

Rüyada ölmüş babayı görmek, son zamanlardaki yaşamınızdaki hareketlerinizin gidişatını incelemeniz gerektiğini simgeler. Kendinizi iyi bir şekilde iyi-kötü huylarınızı gözden geçirmeniz gerektiğini belirtir.

Rüyada kendi babanı görmek, isteklerin gerçekleşeceğini işaret eder. Babasını görmesi, rüyayı gören kişi zor durumda ise ummadığı yerden rızkı geleceğine yorumlanır. Eğer rüyayı görenin herhangi kaybı  varsa onu bulur, hastalığını iyileşeceğini ifade eder.


Rüyada babanın elini öpmek, beklenilen ama gecikmiş olan paranın  geleceğine  işarettir.

Rüyada babana  sarıldığını görmek, müjdelere sevinçlere ve kendinizi kimseden korkmamayı öğrenmeyi  yorumlanır.


Rüyada asık yüzlü baba görmek, aile içinde yaşanacak üzüntüleri simgeler. ölmüş olarak görmek, ona karsı davranışınızı yeniden gözden geçirmeniz gerektiğine yorumlanır.

Rüyada terk eden baba görmek, acı bir haberle karşılaşacağını işaret eder. Kısa zamanda üzüntüleri atmayı belirtir.


Rüyada babanın sizinle sert bir şekilde konuştuğunu görmek, yanlış işler yapılmaması gerektiğini işaret eder. 
Rüyada evin içinde kendi babanı görmek,  size alınacak değerli bir hediyeyi gösterir.

Rüyada babanla kavga ettiğinizi görmek, sizden çıkacak  parayı  işaret eder. Yakınlarınızdan birinin borcunu ödemeyi belirtir.

Previous
Next Post »