Rüyada Aynaya Bakmak

Rüyada Aynaya Bakmak
Rüyada Aynaya Bakmak
Rüyada aynaya bakmak, içinizdeki duygularınızın yansımalarının ortaya çıkacağına yorumlanır. Bundan başka, kendini çok beğenen kadını simgeler. Ayrıca, dikkatli olunması gerektiğini belirtir. Çevrenizde büyü ile uğraşan bir kadının olduğunu işaret eder.

Rüyada aynaya bakarak makyaj yapmak, hoşlanılmayan davranışlardan kurtulmayı işaret eder.Rüyada kristal aynaya bakmak, zenginliğe işaret eder. Rüyada gümüş çerçeveli aynaya bakmak, seyahate çıkılacağına yorumlanır.

Spiritüalizm açıdan rüyada aynaya bakmak,  kendinizdeki oluşumun  farklılığınıza ulaşacağınızı ifade eder. Rüyada kırık aynaya bakmak, öbür boyuttaki varlıklarla iletişim kurmaya işaret eder.

Rüyada tozlu aynaya bakmak, ruh halinizde sıkıntıların olduğuna ifade eder. Rüyada temiz aynaya baktığını görmek, üzüntülerin biteceğine yorumlanır.

Rüyada yeni parlak aynaya bakmak, çok beklediğiniz bir haberin  geleceğine yorumlanır. Evliler için çocuk sahibi olmayı simgeler. Hamile bayanlar için bu rüya kız evlat sahibi olacağını işaret eder. 

Rüyada gülerek aynaya bakmak, iş bakımından yüzünün güleceği gelişmeler olacağını vurgular. Aynaya bakarak saçını taradığını görmek, ev hayatında mutlu mesut yaşayacağını simgeler.

Sonraki Konu - Rüyada Kapı Kolu
Previous
Next Post »