Rüyaları Spiritüalist Açıdan Yorumlamak

Yeni Güçlerden Yararlanmak İstiyorsan, Hayal Gücünün ve Rüyaların Dilini de Bilmelisin !

Rüyaların bilinmeyen yönlerini biraz açıklamaya çalışacağım; rüyalarda bir çok çözücü olaylar zinciri vardır. Trans denilen durum; mutlak bir bilinç ve kontrol kaybı veya eksilmesi, gerçekliliği algılayamama ve kendi arzuları doğrultusunda doğru davranmama yetisi anlamına gelmez..


Transın belirli şekilleri, bilinci, ruhsal algılamayı, mantıklı düşünme yetisini ve kişisel kontrolü olağan üstü şekilde geliştirir. Kendini kontrol etme, bilinçlilik ve gerçeklilik bağlamı azaldığında bu durum hipnoz transı olarak adlandırılır. Psikolojik ve psikomatik sorunları olan bir çok hasta hipnoz aracılığı ile yardım almıştır.

Yukarıda trans ve hipnoz transı açıkladım.Buradan yola çıkarak yani rüyalar aracılığı ile mutluluğumuz, sağlığımız, başarımız çok yönlü olarak gelişebilir. Çağımızda tüm faydalı olanaklara ilgi yeniden uyandı. Bu ilgiyle rüyaların iyileştirici güçlerinin eski bilgilerle yeniden keşfedilip yeniden kazanılabilir.

Rüyaların dili ve bunun insanın iç dünyasına olan etkisi hakkındaki bilgiler aracılığı ile şimdiki zamanı daha yaşanılır kılabilecek şekilde rüya görmeyi öğrenebilirsin. Kendinde oluşan hipnoz durumlarını daha hızlı şekilde tanıyabilecek ve büyük olasılıkla bununla oluşacak oluşumların üstesinde gelebilecek durumda olacaksın.
Previous
Next Post »