Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek, genel yorumlamalarda sinsi ve güçlü bir düşmanı işaret eder. Ancak bu tarzda bir genelleme yaparak rüyayı yorumlamak yanlıştır. Haberci rüyalar dediğimiz her kişiye görünmeyen ama sezgileri kuvvetli insanlarda  tekamül eden rüyalar vardır. Bir olay veya kişilerle ilgili bu kişilere rüyasında sinyaller verilir. 

Bilindiği üzere sinsi bir düşman olarak yorumlanırken  bu sürüngen canlıdan korkmayan  tiksinmeyen veya evinde besleyen biri için yılan rüyaları tamamen farklı bir şekilde anlam kazanır. Zekasını daha iyi kullanacağına  güçleneceğine işaret eder.


Rüyada boğa yılanı görmek, şayet gerçek hayatta yılandan korkuyorsanız bu sizin çevrenizde gezinen kendini dost gibi gösteren iki yüzlü insanların varlığına veya böyle kişileri hayatınıza sokacağınıza işaret eder.

Rüyada kara yılanı görmek, kendisine dokunulmadığı sürece kimseye kötülük yapmayan kişiyi belirtir.

Rüyada çöreklenmiş yılan görmek, iki şekilde yoruma açıktır. Kişisel karakterde  yılanla ilgili negatif düşünceler yoksa bu rüya güçlü bir mevkiye işaret eder. Sizin güçsüz duruma düşmenizi  bekleyen bir düşmanınız olduğuna yorumlanır. Fırsatını bulduğunda elinden gelen sizi bitirmek için yapmayacağı kötülüklerin kalmayacağına işaret eder.

Spiritüalizm açıdan rüyada yılan görmek, bilgelik yolunda ilerlemen ve ruhlar aleminin tekamül şeklini kavramayı ifade eder.


Sonraki Konu - Rüyada Ada Tavşanı
Previous
Next Post »