Rüyada Yarasa Görmek

Rüyada Yarasa Görmek
Rüyada yarasa görmek, sinsi, insanların arkasından gizlice iş çeviren, kötü karakterli kişiye işaret eder. Çok sık yalan söyleyene ve yakın zamanda bu kişiden asılsız bir haber alınacağını belirtir. İş konularında umulanın aksine kötü giden durumlara, isteklerini fitnelik ve sahtekarlıkla elde etmeye çalışan kişiler yüzünden size de zararlarının olacaklarını simgeler. Yaptığınız güzel işlerde, ortalığı karıştırarak kazanç açısından geriye gitmenize sebep olmak isteyenleri gösterir.
Ayrıca, iş veya ev içine bir hırsızın girebileceğine, bundan dolayı da dikkatli olunması gerekliliğini temsil eder. Değişik yorumlamalarda ise, güvendiğiniz bir kişinin işlerde sizi yarı yolda bırakarak, tek başınıza zor bir duruma kalmanıza neden olacağına yorumlanır.

Rüyada evin içinde yarasa görmek, yakın zamanda haneye misafir olarak gelecek kötü niyetli kişiyi ifade eder. Elinizden çıkacak paraya ve maddi anlamda fazla miktarda kayıp yaşanılacağını belirtir. Uğursuzluk ve nazara yorumlanır. Bunun yanı sıra, büyü ile uğraşan insanları kendine bağlamaya çalışan bir kadınında yakınlarınızda dolaşacağına ve dikkatli olmanız gerektiğine yorumlanır.  

Rüyada yarasa öldürmek, yapmak istediğiniz şeylerde sizi engellemeye çalışılacak kıskanç kişileri işaret eder. Psikolojik baskı yapmaya çalışarak korkutup sindirmek için uğraşacaklarını belirtir. Farklı yorumlamalarda ise, bu hayvan için, yeteneğe, kişinin becerikli olup kimsenin yapamayacağı işleri faaliyete geçirme özelliğine yorumlanır.


Rüyada beyaz bir yarasa görmek, aileden bir kişinin uzaklara gideceğine yorumlanır. Başka bir ülkede hayatını yeni baştan kuracağına ve geçiminin iyi şekilde olacağına vurgu yapılır. 

Rüyada vampir bir yarasa görmek, hayatında olan bir kişinin senin parasal kaynaklarını tüketeceğine işaret eder. Hakkında her şeyi bilmediğiniz kişilere güvenilmemesini gösterir. 

Sonraki Konu - Rüyada Şahin
Previous
Next Post »