Rüyada Tren Görmek

Rüyada tren görmek, iş hayatında olumlu gelişmelere, niyeti düzgün kimseler ile yapılacak işlere, doğruluğu belirtir. Bundan başka, yolculuğa çıkacağınıza işaret eder. Sosyal ortamlarda arkadaşlarla beraber yapılacak güzel işleri simgeler.

Rüyada trene binmek, çok meşakkatli ve yorucu bir çalışma ortamına gireceğinize yorumlanır. Sevdiklerinizin desteği ile zor bir şekilde çalışılan işlerden başarı ve yüksek gelir elde edeceğinizi ifade eder.

Rüyada trenle seyahat yapmak, bazı kişiler ile aranızda çıkacak gerilimli durumları ifade eder. Gerilimli konuşmaların ardından o kişilerle aranızın düzelmesine yorumlanır.

Rüyada hızlı tren görmek, iş yaşamınızda yükselme ve başarı elde etme fırsatlarını yakalayacağınıza işaret edilir. Makam olarak aşama atlayarak terfi etmeyi simgeler.


Rüyada tren kullanmak, çalıştığınız iş yerinde  müdür gibi mevkilere geleceğinize işaret eder.
Başarıyı yakın çevrenizin  yardımı ile yakalayacağınıza yorumlanır.

Rüyada hareket eden  tren görmek,
 yakın bir zamanda seyahate çıkacağınıza ifade edilir. Dışarıdan treninin gidişini izlemek elinizden kaçıracağınız fırsatları simgeler. Tren hareket ederken içinde oturmak başak şehirde yaşayacağınıza yorumlanır.


Rüyada tren istasyonu görmek, rakiplerinizin çok olacağı bir iş görüşmesinde sizin kazanacağınıza işaret eder. Tren istasyonun kalabalık olduğunu görmek bir davete katılacağınızı temsil eder.

Rüyada  yük trenleri  görmek, bir iş seçimi olacak yerde sizin mülakatı geçemeyerek başarılı olamayacağına ifade eder.


Rüyada raydan çıkmış tren görmek, başınızdan tatsız olaylar geçeceğine ama sizin zarara uğramayacağını  işaret eder.


Sonraki Konu - Rüyada Kayık
Previous
Next Post »