Rüyada Teyze Görmek

Rüyada teyze görmek, ömrünüzün uzun olacağına işaret eder. Büyük bir işin yapılmasını belirtir. Gönül rahatlığı içinde aileden gelecek desteği simgeler. Çok sevinçli haberler alacağınıza işaret eder. Büyüklerin nasihatlerini dinlemeye ve güzel işler yapmaya yorumlanır. 

Rüyada teyze oğlu görmek,  davete katılacağınıza işaret eder. Rüyada kendi teyzesini görmek, umulmadık bir yerden para geleceğini gösterir. Kendi teyzeni görmek, hayatında artık iyi olayların olacağını bildirir.

Rüyada teyze kızı görmek, uzun zamandır görmediği arkadaşını göreceğine işaret eder. Rüyada teyzeyi gülerken görmek, miras ile sahip olunacak maldır. Rüyada kendinizi teyze olarak görmek, size danışılmadan iş yapılmayacağını belirtir.

Rüyada teyzesini bir öğrenci görmüşse para konusunda sıkıntılı olduğunu gösterir. Yakın zamanda rahatlayacağına sınavlarını vereceğini bildirir. Rüyada teyze görmek, yeni bir işe başlamayı belirtir.

Rüyada yaşlı teyze görmek, kötü üzüntülü haber alınacağını gösterir. Rüyada yaşlı teyze görmek, bir eşyanın çalınacağını belirtir. Farklı yorumlamalarda teyzeyi olduğundan genç görmek, vefatı simgeler.

Sonraki Konu - Rüyada Puro İçmek
Previous
Next Post »