Rüyada Testere Görmek

Rüyada testere görmek,  kendini içinizdeki gücün farkına varacağına işaret eder. Başkasına güvenerek iş yapılmaması gerektiğini vurgular.

Rüyada ağaç kesmek için el testeresi görmek, dikkatli olmanızı  konusunda işaret eder. Hatalar bazen düzeltilemez  ölçülerde olursa bunları halletmek zor olur. 


Rüyada kıl testeresi görmek, kendinizden çok küçük ve zararsız olan kişileri gözünüzde fazla abartmaya yorumlanır. 

Rüyada testere ile birini kovalamak, size çekemeyenleri alt edeceğinize işaret eder.

Rüyada testere satın almak, iş konularında zor durumları çözerek sıkıntılı işi bolluğa çıkartacağını bildirir. Gerekli düzenlemeler yapmak konusunda usta olduğunuzu kanıtlayacağınız işi olanakları ile karşılaşacağınızı simgeler.  


Rüyada testere satmak, çevrenizde sizin gücünüzden otoriter duruşunuzdan korkan kişilerin sizi yanlış tanımalarını ifade eder.

Rüyada kıl testere ile oymacılık yaptığınızı görmek, üretime dayalı bir işin  olacağına işaret eder veya üretici bir iş yerinde usta müdür gibi görevlere gelineceğini belirtir.

Rüyada testere ile odun kesmek, düşmanlarınıza gereken dersi vereceğinize sahip olduğunuz malda gözü olan sinsi düşmanların entrikalarından korkmayacağını yorumlanır.

Rüyada elinde testere olan bir kişi görmek, yakın zamanda sizi kavgaya bulaştırmaya çalışan kişiler olacağına işaret eder.


Sonraki Konu - Rüyada Çatal
Previous
Next Post »