Rüyada Tarla Görmek

Rüyada tarla görmek, eski yıllardan günümüze kadar gelmiş sahip olunacak mirası simgeler. Bereketi bolluğu temsil eder. Zorluklarla bir işe başlanılacağına ve çabalamalarının karşılığını uzun emekler sonucunda alınacağına yorumlanır.

 Rüyada tarla sulamak, yaptığınız planı gerçekleştirmek için emek harcanmasını belirtir. 

Rüyada ekili tarla görmek, gelirinizin artacağına işaret eder. Uzun zaman beklenilmesi gereken bir para gelişini simgeler. Niyetlerin gerçekleşeceğini gösterir.

Rüyada tarlada ekinlerin kuruduğunu görmek, yaptığınız işte bir hata olduğunu ifade eder. Başkasının  hakkı olan emeğin karşılığını vermemek olarak yorumlanır. Verilen sözlerin tutulmamasına işaret eder.

Rüyada büyük tarla görmek, evliler için hane içinde kalabalık olmayı belirtir. Sınırları görünmeyen uçsuz olması, çocuk sahibi olmayı ifade eder. Para bakımından güçlenmeyi  belirtir.

Rüyada tarla satın almak, para yönünden çok kazançlı işler yapacağınıza işaret eder. Yardıma muhtaç olan kişilere el uzatacağına evsiz olan bir kişiye kalacak bir yer vererek onu ıslah edeceğine yorumlanır.

Rüyada tarla satmak, para kaybına işaret eder. Hesabını bilmeyen kişilerin çevrenizde olduğunu belirtir. Bakmakla yükümlü olunan sorumsuz yakınlar yüzünden mal kaybını gösterir.


Rüyada nadasa bırakılan tarla görmek, iş hayatında duraksamayı belirtir. Karşılıksız bir şekilde akrabaların size yardım edeceklerini belirtir.

Rüyada pamuk ekili tarla görmek, tekstil işine girmeyi ve kazanımın çok  olacağını gösterir.


Rüyada buğday ekili tarla  görmek, yemek üzerine bir işle meşgul olacağınıza işaret eder. Kazancı bol olan bir işe yakınınız olan erkekle başlanılacağını simgeler.


Sonraki Konu - Rüyada Mor Gelinlik
Previous
Next Post »