Rüyada Tabak Görmek

Rüyada tabak görmek, maddi olarak rahat geçinmeyi simgeler. Geçimi huzuru simgeler. Ayrıca, ev ve iş hayatında, düzen kuracağınıza işaret eder. Kurulu bir düzeniniz varsa gelir seviyesinin artacağına işaret eder.

Rüyada içi et yemekleri ile dol tabak görmek, sıkıntılarınızın olacağına yorumlanır.Sizi kıskananların hücumuna uğramayı belirtir. Bundan başka, ortaklık teklifi veya büyük bir kar payından küçük miktar değerinde size para verileceğine işaret eder.

Rüyada içi sebze yemekleri olan bir tabak görmek, her şeyi yapmacıksız yaparak çevreniz de güvenirlik kazanacağınıza yorumlanır. 


Rüyada porselenden bir tabak görmek, zengin mevki sahibi dostlarınızın olacağına ve bunlardan fayda göreceğinize işaret eder.

Rüyada topraktan yapılmış tabak görmek, eskilerden kalma ve sizin yeni haberinizin olacağı bir mal veya para değeri olan eşya bulacağınıza yorumlanır. Yeni bir işe başlamayı işaret eder.


Rüyada bakırdan yapılmış kalaysız bir tabak görmek, temellerini oturtamadığınız fikir aşamasındaki düşüncelerinizi harekete geçirdiğinizde size geri dönüşü çok olumlu olacağına işaret eder.

Rüyada kalaylanmış bir bakır tabak görmek, bazı fikirlerinizde değişimler olacağına bu da çevrenizde yanlış anlaşılmaları işaret eder. Farklı yorumlamalarda aileden kalacak mirası belirtir.

Rüyada kırık tabak görmek, kaçırılan fırsatları belirtir. Hayal kırıklığını ifade eder.

 
Rüyada tabak yıkamak, sıkıntılı işleri düzelteceğinizi gösterir.

Sonraki Konu - Rüyada Bardak
Previous
Next Post »