Rüyada Siyah Kuş Görmek

Rüyada Siyah Kuş Görmek
Rüyada siyah kuş görmek, mevki bakımından yükselmeye fakat bulunduğunuz makamda gözü olan kişileri de işaret eder. Ayrıca, kötü haber alacağınıza yorumlanır. Güvendiğiniz dost sandığınız kişilerin aslında sizi ezmeye çalışmak niyetinde olduklarını anlayacaksınız. Hayal kırıklığından sonra yaşanacak kendine yetmeye ve olgunluğa erişmeye yorumlanır.

Rüyada siyah kuş sürüsü görmek, sizin için çok da iyi olmayacak haberler alacağınıza ve bazı kişilerle tartışacağına işaret eder. Hakkınızda yapılan çirkin dedikodulara, sözlü sataşmalara ve sizi kıskanan kişilerin bir araya gelerek kötü planlar yapacaklarını da simgeler. 

Rüyada siyah kuşun öttüğünü duymak ve görmek, ölüm haberi alacağınıza işaret eder. Bir bitiş ve yeni bir başlangıcı da belirtir. Farklı tabirlerde, düşüncelerde değişimi, yeni bir döneme hazırlanmaya veya başka bir yerde yaşam sürdürmeyi ifade eder. 

Rüyadan siyah kuşun öldüğünü görmek, veya sizin tarafınızdan öldürüldüğünü görmek kötülükleri yok edeceğinizi işaret eder. Sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır. Kendine yararı olmayan kişiler ile irtibatı kesmeyi de ifade eder. 

Sonraki Konu - Rüyada Kuş Sesleri
Previous
Next Post »