Rüyada Sinek Görmek

Rüyada sinek görmek, sinsi ve korkak karakterde olup, sizi çekemeyen kişiyi gösterir. Sinsi ve zayıf olan olan bir insana işaret eder. Temkinli olunmaz ise, size ve çevrenize zarar verebilecek kişiyi gösterir. 

Rüyada sinek öldürmek, kötü insanlara hak ettikleri dersi  vererek onları alt  edeceğinize yorumlanır. 


Rüyada sivri sinek görmek, çenesi ve lafları ile sizi sinir eden insana işaret eder.

Rüyada kara sinek görmek, pislik anlamına gelir sizi karalamaya çalışan kişileri ve bu kötü huylu kişilerin size yapacakları kötülüklere kendilerinin düşeceklerine işaret eder.


Rüyada sinek yutmak, tartışmaları ve kendilerine iyilikleri olmayan kişilerin size sataşmalarını gösterir. Bilmedikleri konularda akıl vermeye çalışacaklarına ve küçük düşeceklerini işaret eder.

Rüyada kulağa sinek kaçması, yararı faydası olmayan insanların insanların huzurunu kaçırmak için yaptıkları konuşmaları belirtir. Yalan yanlış bilgilerle sizi çevrenize karşı kışkırtmaya çalışacaklarını gösterir. Fakat insanların onlara inanmayacaklarını işaret eder.

Rüyada sivri sineğin  ısırması, yanlış gidilen bir davranışta olduğunu belirtir. Eğer doğru yola girmezse başına türlü kötü işlerin geleceğine yaptığı işlerin yanlış olduğunun farkında olmayan bir erkeği ifade eder.

Rüyada başın tepesinde sinek uçması, belanın çevresinde gezdiği bir kadını işaret eder. 

Rüyada sinek öldürmek, düşmanlarınıza hadlerini bildirmeyi temsil eder. Eğer sineği elinizde öldürüldüyse yapılacak bir iş anlaşmasından vazgeçmeyi belirtir. Eğer zehir sıkarak sinekler yok edilmişse sizi çekemeyen düşmanlarınızı çevrenizden kovarak uzaklaştırmayı ifade eder.

Sonraki Konu - Rüyada Tren
Previous
Next Post »