Rüyada Sepet Görmek

Rüyada Sepet Görmek
Rüyada sepet görmek, eli her işe yatkın becerikli bir kişiye işaret eder. Size yardımları olacak ve birlikte iyi işler yapacağınız ortağı da belirtir. Ayrıca, bayanlar için ise yetenekli bir erkekle tanışmayı gösterir. Değişik tabirlerde ise, sırları çok olan insana, tutumlu kimseye, tecrübeli ve olgun adamı temsil eder. 

Rüyada hasır sepet görmek, kafanızı fazla gereksiz bilgilerle doldurduğunuza işaret eder. Bu konular ve edindiğiniz bilgilerin size gerçek hayatta çok yararının olmayacağına yorumlanır. Daha faydalı işlerle uğraşmanız konusunda uyarır.

Rüyada içi çiçek dolu sepet görmekçalışma hayatında para olarak  bereketin  kısmetlerin çoğalacağına işaret eder. Sıkıntıları kısa zamanda aşmayı  gösterir.

Rüyada elma sepeti görmek, dikkat etmeniz gereken olayların olacağını vurgular. Hali hazır da düzgün giden işlerin bir anda yanlış kararlar verirseniz  ters gideceğine  işaret eder.

Rüyada içi sebze dolu sepet görmek, çok büyük  olmayan ufak sorunlar yaşanılacağını gösterir. İçi sebze dolu sepet görmek hastalık rahatsızlanma olacağına ama kısa zaman içinde atlatılacağını belirtir.

Rüyada çamaşır sepeti görmek, içi boş hayallere kapılmamanız gerektiğini belirtir. Kendinizi işinize vermeniz gerektiğini vurgular çalışmalara ara verilirse bu boşluktan  yararlanmak isteyen menfaatçi insanların kötülüğüne maruz kalınabileceğini  işaret eder.

Rüyada eski sepet görmek, artık silkelenip kendinizi toparlamanız gerektiğinin işaretidir. Eski düşünceler ve alışkanlıklar  inançlar sizi ileriye götürmeyeceğine aksine zarar göreceğinizi simgeler.


Rüyada beyaz sepet görmek, yanınızdaki kişilerle ortaklaşa bir uğraş yapacağınıza işaret eder. Bundan başka, masumane hayallerin içinde kendinizi çok güvende ve mutlu hissedeceğiniz zamanlara işaret eder.

Rüyada siyah sepet görmek, düşünceleriniz bilinçaltındaki eski yapmış olduğunuz hataların tetiklenmesinden dolayı sürekli karamsar düşünmeyi  işaret eder. Yapmanız gerekenin  geçmişi unutmak gerektiğini gösterir.

Rüyada kırmızı sepet görmek, cinsellik yönünden tutkuların arkasından gidilmemesi gerektiğini belirtir.

Rüyada sarı sepet görmek, sağlığınıza dikkat edilmesi gerektiğini vurgular. Yakın zamanlarda kendinize gereken önemi göstermezseniz sağlık sorunları yaşama riskinin olacağına işaret eder.


Sonraki Konu - Rüyada Kuş Kafesi
Previous
Next Post »