Rüyada Sandık Görmek

Rüyada Sandık Görmek
Rüyada sandık görmek, bereketli paraya, kısmete, bekar kişiler için evlenmeyi ifade eder. Farklı yorumlamalarda ise, saklanılan sırlara ve para bakımından birikim yapmayı belirtir. Başkalarından gizlenen özel eşyaları korumayı işaret eder.

Rüyada içi para dolu sandık görmek, sıkıntılardan kurtulmayı ve üzüntülü zamanların son bulacağını işaret eder. Ayrıca, malınızı herkesten saklamanız gerektiğini vurgular. 

Rüyada çeyiz sandığı görmek, mutluluğa müjdelere yorumlanır. İşlemeli ise, eğer bekarsanız mutlu olacağınız biri ile evlenmeyi simgeler. Zengin bir kişi ile evlenmeye yorumlanır. 

Rüyada ceviz sandık görmek, çok mala sahip olmayı ve zenginliğe tabir olur.

Rüyada oymalı ceviz sandık görmek, mülk sahibi olmaya işaret eder. Varlıklı bir hayat sürmeye yorumlanır.

Rüyada içi boş sandık görmek, mal kaybını ifade  eder. Yaşanacak hayal kırıklıklarını belirtir. Geçmiş üzüntülü olayların unutulması gerektiğini vurgular.  


Rüyada kilitli sandık görmek, yanınızda olan kişilerin sırları olduğunu belirtir. Bundan başka, aile içinde sizden saklanan bir borç meselesi olduğunu ifade eder.

Rüyada sandık açmak, karışık bir olayı çözümlemeyi simgeler. Sözlerini dinlemeyen bir kişiyi cezalandırmayı işaret eder.

Sonraki Konu - Rüyada Nohut
Previous
Next Post »