Rüyada Şahin Görmek

Rüyada Şahin Görmek
Rüyada şahin görmek, zeki, çevresindekileri yönetilebilen, konuştuğu kişileri etkisi altına alabilen kişiyi gösterir. Sözünüzün geçeceği bir kalabalıkta önemli bir konuda karar vererek herkesin buna iştirak edeceğini işarete eder. Ayrı yeten, büyük bir kuruluşunun yönetici olacağınıza, emrinizde bir çok kişi çalışacağını belirtir. Maddi yönden büyük bir güce, insanların size ulaşamayacakları konumlara, yüksek mevkileri gösterir.


Rüyada şahin yavrusu görmek, evliler için çocuk sahibi olacaklarını vurgular. Evladın karakterinin, zeki, kurnaz, isteklerini elde edebilen, hızlı iş gören biri olacağını gösterir. Değişik tabirlerde ise, çok kişinin talip olduğu bir iş için mücadele edip kolaylıkla kazanacağınıza yorumlanır.  

Rüyada şahin avlamak, karlı bir alış veriş yapacağınıza işaret eder. Beceriklilik ve yapılacak işlerdeki başarılarla, etrafınızda saygınlığın artacağına yorumlanır. Ayrıca, sezgilerin güçlü olacağına ve durumları algılamada bundan yararlanarak, önceden olacakları hissetmeyi de gösterir. 

Sonraki Konu - Rüyada Atmaca
Previous
Next Post »