Rüyada Ruj Görmek

Rüyada Ruj Görmek
Rüyada ruj görmek, güzel söze, tatlı sohbet etmeye ve müjdeli haberler almayı işaret eder. Farklı yorumlamalarda ise, gösterişe düşkünlüğe işaret eder. Ayrıca, kendini farklı şekilde insanlara göstermeye çalışan bir kadını simgeler. Yapılacak bir iş anlaşmasının iyi şekilde ilerleyeceğine yorumlanır. Bekar kişiler için taliplerin çıkmasına ve evlenmeyi temsil eder. Karı koca arasında muhalefet edilen konuların çözüme ulaşmasını da belirtir. 

Rüyada ruj sürmek, bir bayanın sürdüğünü görmek, sohbeti dinlenen bir kişi ile yapılacak konuşmalara, geçirilecek güzel vakitleri simgeler. Erkeğin sürdüğünü görmek ise, sözlerinde doğruluk payı bulunmayan, yalan konuşan, iki yüzlü ve dedikoducu bir insanı belirtir. 

Rüyada mor ruj sürmek, heyecanlı bir karakterde olan kişiden bir tartışma yapacağınızı belirtir. Değişik yorumlamalarda ise, evli kişiler için yasak bir aşk yaşamaya, yakın zamanda size söylenecek gizli özel bir konuyu simgeler. 

Rüyada pembe ruj sürmek, hayal kurmaya, hiç bir şeyi dert etmemeye, günlük hayatta kötü bir olay yaşansa bile bunu önemsemeyen kişiyi belirtir. Ayrıca bir gönül macerası yaşanılacağını gösterir. Farklı anlamlarda ise, kişinin müziğe olan düşkünlüğünü ve buna önem verirse güzel şeylerin olacağını gösterir.

Rüyada kırmızı ruj sürmek, şansınızın açılacağına işaret eder. Bu günlerde para harcamalarını daha rahat ve kaygısız bir şekilde yapmayı gösterir.

Sonraki Konu - Rüyada Allık
Previous
Next Post »