Rüyada Rimel Görmek

Rüyada Pudra Görmek
Rüyada rimel görmek, hoş güzel eğlenceli vakitlerin geçirileceğini ve işleri düzgün yaparak sıkıntılı olacak durumları önlemeyi ifade eder. Yaptığınız işin ustası olacağınızı gösterir. Kısa bir süre içinde çekilecek sıkıntıya ama sonunda refaha çıkmaya yorumlanır. Hakkınızda herkesin iyi konuşacağını da belirtir. 


Rüyada rimel sürmek, kimsenin fark etmediği önemli bir ayrıntıyı görerek, çaresiz bir şekilde işlerinde kazanç sağlayamayan bir kişiye yardım etmeye yorumlanır. Bunun dışında, akrabalardan maddi yönde destek alacağını da belirtir. 

Rüyada siyah rimel sürmek, bir miras gibi pay dağıtılacağını işaret eder. Ayrıca, size dayatılmak istenen bazı baskıcı durumlara karşı durmaya ve taviz vermemeyi gösterir.

Rüyada yeşil rimel sürmek, isteklerin olacağına, huzurlu rahat bir şekilde yaşamaya yorumlanır. Bundan başka, iş değişikliği veya ticaret haneyi başka bir yere taşımaya da yorumlanır. 

Rüyada mavi rimel sürmek, duygulara yer vermeden mantıklı  karar verileceğini ifade eder. Mavi renk rimel sürmek, yapılacak işlerin başarılı olacağını temsil eder.


Sonraki Konu - Rüyada Göz Farı
Previous
Next Post »