Rüyada Portakal Görmek

Rüyada Portakal Görmek
Rüyada portakal görmek, maddi açıdan bolluğa, sağlık sorunlarından kurtulmaya, sıhhatli olmaya, iş alanından yapılacak atılımlar ile gelişmeye yorumlanır. Farklı yorumlamalarda ise, içerdiği turuncu renkten dolayı hırsı ve devamlılığı simgeler. Azimle yapılacak işleri belirtir. 


Rüyada portakal toplamak, bekar bayanlar için  nazik cömert sosyal hayatı hareketli olan bir erkekle evleneceklerini  ifade eder. Erkekler için hırslarını gerçekleştirmekte kararlı bir kadınla birlikteliğe yorumlanır.

Rüyada portakal yemek, akraba veya arkadaş çevrenizde mutlu olayların olacağını simgeler. Bundan başka, çalışılan işten kazanç sağlamaya, duygusal beraberliklerde sevince, yakın zamanda ele geçecek toplu parayı da temsil eder. 

Rüyada portakal satmak, yeni fikirlerle bakış açınızın değişeceğine bir olayı perspektif gözle hayata bakarak kendini geliştirmeye, değerli eşyalara sahip olmayı da gösterir.

Rüyada portakal ağacı görmek, maddi anlamda kalkınmaya ve başlangıcında zorlanılsa bile, sonradan işlerin açılacağına, zenginliğe yorumlanır.

Sonraki Konu - Rüyada Dut
Previous
Next Post »