Rüyada Odun Görmek

Rüyada odun görmek, başkalarının sözlerine itimat etmeyen kendi bildiğini yapan, söylenen sözleri dinlemeyen kişiyi işaret eder. Farklı tabirlerde ise, hali hazırdaki sıkıntılarınızı çözmezseniz hiçbir zaman mutlu ve başarılı olamayacağınıza işaret eder. Olayları anlayamayan kalın kafalı kişileri belirtir. Cimri ve dedikoducu insanı da simgeler. 

Rüyada odun kırmak, kin tuttuğunuz bir insanla çok şiddetli bir kavga edeceğinize  işaret eder. Hırslı olmayı, kimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği bir işe girişmeye yorumlanır. Ayrıca başarılı olunacağını da simgeler.


Rüyada sobada odun yakmak, fakirleşmeyi belirtir. Ayrıca, hasta çocuğa, söz dinlemeyen eşe, sabit fikirli aile büyüklerini temsil eder. Farklı yorumlamalarda odun, aşırı borçlanmayı maddi anlamda ekonomik yönleri bildirir. 

Rüyada odun kesmek, kovucu dedikoducu kişileri işaret eder. Alternatif yorumlamalarda çok miktarda odun kesmek, çeşitli işler yapılacağına yorumlanır. 

Rüyada yerde odun görmek, yapılması gereken işleri belirtir. Hareketsizlikten kaynaklanacak tembelliğe ve geçim darlığını işaret eder. 

Rüyada odunlarla ateş yakmak, çok çalışmayı parasal olarak zenginleşmeyi ifade eder. Ev içinde sorumluluklarını yerine getiren insanlarla ve hep beraber güçlü bir  şekilde ilerlemeyi vurgular. Pürüzlü işlerin hal edileceğini belirtir. Borçların ödenmesine, çocukların eğitiminin güzel ilerlemesine yorumlanır. 

Rüyada yaş odun görmek, hastalanmayı ama kısa sürede iyileşmeyi belirtir. Bundan başka,yeni başlanan bir işte az para kazanmayı işaret eder. Genç tecrübesiz insanı temsil eder. 

Rüyada odun yığını görmek, çok parayı ifade eder. Kazançlı bir işinizin olacağını vurgular.

Sonraki Konu - Rüyada Kalas
Previous
Next Post »