Rüyada Muhallebi Görmek

Rüyada muhallebi görmek, işlerin yoluna girmesine, rızkın artmasına, talihin açık olmasına ve umulmadık yerlerden para gelişini işaret eder. Rahata ermeye, verilen sözlerin yerine getirilmesine yorumlanır. Ayrıca, çevresindeki insanlar ile iyi geçinen yumuşak huylu kimseyi ifade eder. Bekarlar için böyle bir karakterde kişi ile evleneceklerini de gösterir.

Rüyada muhallebi yemek, sevgiliniz veya eşinizle çok güzel vakitler geçirmeye, mutluluğa, anlaşmazlık içeren konularda görüş birliğine varmaya ya da tatil amaçlı yolculuğa çıkılacağını simgeler. 

Rüyada muhallebi pişirmek, hastalıktan kurtulmayı belirtir. Sıkıntıları üzerinizden atmayı ifade eder. Büyük bir kutlama yapmaya, başarılı olaylara yorumlanır. 


Rüyada yanık muhallebi görmek, felakete işaret ederek, dikkatli olunması gereken durumların olacağını belirtir. Bundan başka kırıcı konuşarak karşısındakini inciten kişiyi de temsil eder. 

Rüyada muhallebi ikram etmek, elinize geçecek çok  paraya işaret eder. Maddi yönden gelecek para ile rahat bir nefes almaya yorumlanır.

Sonraki Konu - Rüyada Sütlaç
Previous
Next Post »