Rüyada Mor Renkli Kuş Görmek

Rüyada Mor Renkli Kuş Görmek
Rüyada mor renkli kuş görmek, hislerin kuvvetli olacağına ve aklınızdan geçen kişiler veya olaylar ile ilgili durumların tahmin ettiğiniz şekilde olduğunu öğreneceğinize işaret eder. Bundan dolayı da, kimsenin sizi, kötü işlerin içine karıştırmaya güçlerinin yetmeyeceğini ve gerçek niyetlerini gizlemekte başarısız olacaklarını gösterir. Ayrıca, akıllı kararlar vererek yanınıza yetenekli yardımcı alarak başarılı işler yapacağına yorumlanır.
Her işi iyi bir şekilde kusursuz yapan becerikli kişiyi simgeler. Bir diğer açıdan ise, kendisinden bir şey gizlenemeyen hisleri kuvvetli insanı belirtir. 

Rüyada mor renkli kuş beslemek, sezgilerinizin artacağına işaret eder. Yakın zamanda olacak bir durumdan fayda sağlamaya yorumlanır. İstenilen oluşumları gerçekleştirmek için gösterilen gayretin boşa gitmeyeceğini de ifade eder. Spiritüalizm açıdan bilgiye erişmeye ve bunu elinde güç olarak tutan kişiyi gösterir. Farklı anlamlarda ise, başka boyuttan varlıkların size haberler vereceklerine işaret eder.

Sonraki Konu - Rüyada Sarı Kuş
Previous
Next Post »