Rüyada Merdiven Görmek

Rüyada merdiven görmek, yapılması gereken işlerin iyi ve kolay bir şekilde bitirileceğini işaret eder. Rahat kavuşmaya, ticaret alanında ortaklık gibi konuların feshine ama bunun sizin yararına olacağına yorumlanır. Kötü karakterdeki bir kişinin yaptığı dalavereli işlere ve bunlardan kurtulmak için uğraşmayı da ifade eder.  Farklı yorumlamalarda ise, dertleri çözmeye, aydınlanmaya ve gönül rahatlığını belirtir. 

Rüyada merdiven çıkmak, zor şartlarda iş yapmaya, aşırı rahatlık ve keyfi durumlardan sonra ortaya çıkacak sıkıntılı şeyleri düzeltmeye ve bundan dolayı stresli zaman geçirmeye, acemisi olunan bir işte çalışmaya yorumlanır. Değişik tabirlerde ise, yeni başlanılacak bir işte başlarda çekilecek zahmete ve sabırlı olmayı simgeler. 

Rüyada merdiven inmek, çok güzel sevineceğiniz bir haber alacağınızı belirtir. Sorunların biteceğine, iş hayatında kolay şekilde para kazanmaya, keyifli yapılacak yolculuğa ve işleri bitirmeye yorumlanır. 

Rüyada kırık merdiven görmek,  maddi veya manevi olarak vaziyetlerin kötü bir şekilde bozulacağına yorumlanır. Ayrıca, ortalığı karıştıran kötü niyetli kişilerin yapacağı davranışları simgeler. Sabit ve inatçı karakterde olan aile büyüklerinden birinin yüzünden çekilecek sıkıntıyı da gösterir. 

Rüyada tahta merdiven görmek, kendi olanakları içinde yaşamaya çalışan bir erkeğin sizden yardım isteyeceğini gösterir. Planlarda değişiklikler olabileceğini belirtir.

Rüyada çelik merdiven görmek, güvene dayalı dostluk ilişkilerine, temkinli davranarak zarar etmemeye ve kazanımlar ile mal birikimi yapılacağına temsil eder.

Sonraki Konu - Rüyada Havuz
Previous
Next Post »