Rüyada Merdane Görmek

Rüyanızda merdane görmek, karışık işleri düzeltmeyi ve kan bağı olan bir kişinin saf bir yapıda olmasından kaynaklanan sıkıntıları yol açacağını belirtir. Merdane görmek, ters durumları düzeltmeyi sizin yapacağınızı ifade eder.

Rüyada merdane görmek, kavga etmeyi seven bir kadın ile tartışmayı ve kendi korkaklığını başkalarına sataşarak bastırmaya çalışacak esmer bir kadına haddini bildirmeyi temsil eder. 

Rüyada merdane ile hamur açmak, bolluk bereket olacağını belirtir. Merdane hamur açmak, birden fazla yapacağınız para getirecek yatırımlarla elinize çok paranın geçeceğini simgeler.

Rüyada kırık merdane görmek, ihtiyaçları karşılayacak şekilde yeterince para kazanamamayı ve yanınızda asalak şekilde size zorluklar çıkartan kişileri uzaklaştırmanız gerektiğini vurgular.


Rüyada merdane satın almak, düzenli programlı bir hayat için planlı yaşamayı ifade eder. Ev için eksik eşyaların alımına rahat bir hayat sürmeyi bildirir.

Rüyada merdaneyle hamur açmak  kısa zamanda elinize geçecek iş tekliflerini değerlendirmeye  işaret eder. Birden fazla işe çağrılma durumları olacağını belirtir. Çok sevineceğinize çalışmayı dört gözle beklediğinizi temsil eder. 


Rüyada merdane kırılması  kavgaya yorumlanır. İş yerindeki birkaç kişi yüzünden iflas etme durumuna gelmeyi analiz eder. Yanlış insanlara güvenmenin tehlikelerini ifade eder. Para konularında güvendiğiniz bir kişinin size hainlik yapacağını gösterir.

Sonraki Konu - Rüyada Oklava
Previous
Next Post »