Rüyada Masa Görmek

Rüyada Masa Görmek
Rüyada masa görmek, iyi bir plan yaparak iş durumunu yükseltmeye, yapılması gereken işleri geciktirmeden bitirmenizi  işaret eder. Çalışma masası ise, iş için yapılacak bir anlaşmayı simgeler. Toplantılar yapmaya, yakınlar ile birlikte huzurlu ortamların olmasını ifade eder. 


Rüyada masa başında oturmak, sıkıntıların sizi sarsmasına izin vermeyecek kadar kendinize güvendiğinize yorumlanır. Ofis masasında oturmak, sorunların  üstesinden gelebilecek güçte ve hırsta  olduğunuza işaret eder. 


Rüyada ziyafet masası görmek, çok güzel müjdeli oluşumlara şahit olunacak  bir zaman dilimi içine gireceğinizi belirtir. 

Rüyada eski püskü ayakları kırık bir masa görmek,  yapacağınız işlerde yanlış adımları atma riskiniz olacağına işaret eder.

Rüyada cam masa görmek, büyük projeler başkalarının yapmaya cesaret edemeyeceği işlere el atacağınıza ve başarılı olacağınıza işaret eder.

Rüyada kalabalık masa görmek, ve bu kalabalığın içinde sizin kendinizin   olduğunu görmek  hiç ummadığınız eskiden görmediğiniz arkadaşlarınızla karşılaşamaya yorumlanır. Sevinçli anlar yaşayacağınıza işaret eder.


Rüyada
büyük masa görmek, zenginliğe işaret eder. Ofiste büyük masa görmek, iş konusunda çok kazanacağınızı belirtir.

Sonraki Konu - Rüyada Bikini
Previous
Next Post »